strefapisania

Copywriting

Stworzę dla Ciebie teksty, które wypromują Twoją markę, przebije konkurencję oraz zwiększą sprzedaż Twoich produktów/usług.

 

Mogę dla Ciebie przygotować:

  • Teksty specjalistyczne z różnych branż (np. zdrowie, uroda, medycyna estetyczna, prawo, marketing internetowy, dieta)          
  • Unikalną treść na strony internetowe, blogi;
  • Teksty sprzedażowe, zawierające opisy – produktów, usług;
  • Teksty SEO;

Gwarantuję Ci wysoką jakość artykułów czy innych wpisów związanych z content marketingiem. Dodatkowo oferuję unikalne treści na strony internetowe oraz teksty, które zwiększą pozycjonowanie Twojej strony.

 

Moja oferta- copywriting. Co sprawia, że moje usługi są lepsze niż u innych?

Moją pasją jest pisanie tekstów. Piszę artykuły na strony internetowe, blogi. Na zlecenie przygotowuję szczegółowe opisy świadczonych usług czy sprzedaży produktów.

 Tworzę również poradniki związane z żywieniem dla osób zmagających się z różnymi chorobami. Również specjalizuję się w dziedzinie urody powiązanej z medycyną estetyczną i doborem odpowiednich kosmetyków w zależności od potrzeb naszego ciała czy schorzeń.

 

Chcesz zatrudnić copywritera? Zlecić stworzenie wyjątkowego wpisu na bloga?

Jeśli poszukujesz profesjonalnej osoby, rzetelnej do opracowania dla Ciebie potrzebnego materiału to jesteś w odpowiednim miejscu. Moja oferta jest z myślą o Tobie i znajdziesz tutaj to, czego potrzebujesz.

Wybierz ofertę, która Cię interesuje, która związana jest z prowadzonym przez Ciebie biznesem, a następnie skontaktuj się ze mną. Ustalimy wspólnie szczegóły, przeprowadzimy wycenę, dopełnimy formalności i wtedy rozpocznę przygotowanie dla Ciebie wartościowych treści.